Збірна області виборола сім золотих медалей на першості пфо зі спортивної гімнастики. Збірна області виборола сім золотих медалей на першості пфо зі спортивної гімнастики Першість пфо зі спортивної гімнастики

У змаганнях брали участь юні гімнасти з 11 регіонів країни – республік Башкортостан, Марій Ел, Мордовія, Татарстан, Удмуртія, Чувашія, Нижегородської, Самарської, Саратовської, Ульянівської, Пензенської областей. Спортсмени виступали за програмами першого та другого спортивних розрядів.

Команда дівчат Самарської областістала переможцем турніру із результатом 405,628 бала. Другими стали представники Республіки Башкортостан із результатом 403,242 бали. Третє місце – у команди Чуваської республіки з результатом 402,884 бала.

За збірну області виступали три гімнастки із СДЮСШОР №5 р.о. Самара: Софія Обоєва, Вікторія Кушнаренко та Анастасія Артамонова; дві гімнастки із ДЮСШ №18 р.о. Самара: Єва Сашнікова та Аліна Дорожкіна; та вихованка ЗШОР №2 м. Сизрань Марина Буднікова.

В особистому багатоборстві серед тих, хто виступає за програмою 2 спортивного розряду, перемогла самарська гімнастка Єва Сашнікова. Друге місце виборола також самарська гімнастка Аліна Дорожкіна. Сизранська гімнастка Марина Буднікова стала 4-ою, програвши третьому місцю менше 1 бала. Ще одна представниця самарської школи спортивної гімнастики Уляна Петрушина посіла 10 місце.

У окремих видахЄва Сашнікова стала переможцем в опорному стрибку, різновисоких брусах та вільних вправах. Марина Буднікова перемогла у вправах на колоді та посіла друге місце у вільних вправах. Аліна Дорожкіна стала другою в опорному стрибку та вправах на колоді.

В особистому багатоборстві серед виступаючих за програмою 1 спортивного розряду Вікторія Кушнаренко посіла 9 місце, Софія Обоєва - 12 місце і Анастасія Артамонова - 16 місце.

Усі три гімнастки потрапили до вісімки найсильніших в окремих видах, але зачепитися за медалі не вдалося. Так, Софія Обоєва стала п'ятою у вільних заняттях. Анастасія Артамонова стала сьомою в опорному стрибку, а Вікторія Кушнаренко - восьмою у вправах на колоді та вільних вправах.

За команду юнаків виступали вихованці КСДЮСШОР №10 "Олімп" м. Тольятті Олександр Жигалов, Єгор Фролов; спортсмени із СДЮСШОР №5 р.о. Самара Віталій Саприкін та Данило Нетєсов та гімнаст із сизранської СШОР №2 Давид Крючков.

Діти посіли третє місце, набравши 563,775 бала. Друге місце дісталося Пензенській області, їх результат – 578,525 бала. Перемогла команда із Татарстану з результатом 612,275 бала.

В особистому багатоборстві серед виступаючих за програмою 2 спортивного розряду третє місце посів тольяттінський гімнаст Олександр Жигалов. Самарський гімнаст Данило Нетесов став восьмим.

Серед виступаючих за програмою 1 спортивного розряду наші спортсмени Єгор Фролов, Давид Крючков та Віталій Саприкін посіли 8-ме, 9-те та 11-те місця, відповідно.

В окремих видах на п'єдестал пошани піднімалися всі представники Самарської області: Олександр Жигалов - перше місце у вільних вправах і третє - на паралельних брусах та перекладині; Єгор Фролов - друге місце в опорному стрибку та кільцях; Давид Крючков - третє місце у вправах на перекладині; Віталій Саприкін – третє місце у вправах на коні; Данило Нетесов – третє місце в опорному стрибку, повідомляє міністерство спорту Самарської області.

Оригінал

Чотирнадцять медалей різної гідності вибороли члени збірної команди Чувашії зі спортивної аеробіки на чемпіонаті та першості Приволзького федерального округу.

Змагання проходили з 8 до 12 березня в Уфі. У них брали участь понад 500 представників аеробної гімнастики з дев'яти регіонів Поволжя, які у трьох вікових групахрозіграли двадцять вісім комплектів нагород.

Втішно відзначити, сьомий рік поспіль титул чемпіона Поволжя у командному заліку здобула збірна Чувашії. Свій особистий внесок у командну перемогу зробив лідер нашої збірної, майстер спорту країни Олексій Германов. Підопічний Оксани Дьячук став чемпіоном Поволжя у чоловічій індивідуальної програми, а також у груповому виступі разом з Анною Павловою, Артемом Мікушкіним, Яною Барановою та Софією Гуляєвською. «Бронзу» чемпіонату серед змішаних пар завоював наш дует Артема Мікушкіна та Анни Павлової.

Гідні результати у першості Поволжя показав найближчий резерв основний збірної республіки. За підсумками виступу друге командне місце наші спортсмени вибороли у віковій категорії 12-14 років. Особливо відзначився Артем Васильєв, який завоював повний комплектмедалей: «золото» в індивідуальній програмі, «срібло» із Софією Ладоніною серед змішаних пар та «бронза» за виступ у складі гурту.

Трійку лідерів командного заліку замкнула збірна Чувашії серед юнаків та дівчат 15-17 років.

За результатами окружного чемпіонату, основна збірна Чувашії отримала право представляти Приволзький федеральний округ на чемпіонаті країни.

Успіх спортсменів на змаганнях – це заслуга та тренерського штабу. Підготували збірну республіки до виступу досвідчені тренери Оксана Дьячук, Катерина Машенькіна, Анастасія Мальцова, Катерина Ларіонова, Людмила Сотова та Ольга Філюшкіна.

Результати виступу збірної Чувашії

Індивідуальні виступи дівчаток: ІІ місце – Краснова Дар'я, ІІІ місце – Ладоніна Софія.

Індивідуальні виступи хлопчиків: І місце – Васильєв Артем.

Змішані пари: ІІ місце – Васильєв Артем, Ладоніна Софія.

Тріо: ІІ місце – Краснова Дар'я, Ладоніна Софія, Тітова Катерина, ІІІ місце – Токмакова Ганна, Єфімова Тетяна, Григор'єва Каріна.

Група: ІІ місце – Краснова Дар'я, Філіппова Марія, Кокшина Дар'я, Токмакова Ганна, Єфімова Тетяна, ІІІ місце – Васильєв Артем, Лукіна Меланья, Титова Катерина, Григор'єва Каріна, Архіпова Олександра.

Танцювальна гімнастика: ІІ місце – Олексієв Артем, Титова Катерина, Лукіна Меланья, Окайкіна Анастасія, Архіпова Олександра, Григор'єва Каріна, Філіппова Марія.

Індивідуальні виступи юнака: ІІІ місце – Васильєв Микита.

Змішані пари: ІІ місце – Васильєв Микита, Єфімова Ксенія.

Група: ІІІ місце – Єфімова Ксенія, Зайцева Аделіна, Бочкарнікова Ксенія, Жиганова Наталія, Аркадєва Елліна.

Танцювальна гімнастика: ІІІ місце – Васильєв Микита, Бочкарнікова Ксенія, Єфімова Тетяна, Зайцева Аделіна, Аркадєва Елліна, Жиганова Наталія.

Чемпіонат ПФО. Чоловіки та жінки віком від 18 років і старше

Індивідуальні чоловіки: І місце – Германов Олексій.

Змішані пари: ІІІ місце - Микушкін Артем, Павлова Ганна.

Група: І місце – Германов Олексій, Павлова Ганна, Микушкін Артем, Баранова Яна, Гуляївська Софія.

Фоторепортаж

Міністерство фізичної культурита спорту Чуваської Республіки

Змагання проходили з 8 до 12 березня в Уфі. У них брали участь понад 500 представників аеробної гімнастики з дев'яти регіонів Поволжя, які у трьох вікових групах розіграли двадцять вісім комплектів нагород.

Втішно відзначити, сьомий рік поспіль титул чемпіона Поволжя у командному заліку здобула збірна Чувашії. Свій особистий внесок у командну перемогу зробив лідер нашої збірної, майстер спорту країни Олексій Германов. Підопічний Оксани Дьячук став чемпіоном Поволжя у чоловічій індивідуальній програмі, а також у груповому виступі разом із Ганною Павловою, Артемом Мікушкіним, Яною Барановою та Софією Гуляєвською. «Бронзу» чемпіонату серед змішаних пар завоював наш дме Артем Мікушкін – Ганна Павлова.

Гідні результати у першості Поволжя показав найближчий резерв основний збірної республіки. За підсумками виступу друге командне місце наші спортсмени вибороли у віковій категорії 12-14 років. Особливо відзначився Артем Васильєв, який завоював повний комплект медалей: «золото» в індивідуальній програмі, «срібло» із Софією Ладоніною серед змішаних пар та «бронза» за виступ у складі групи.

Першість ПФО. Вікова категорія 12-14 років
Індивідуальні виступи дівчаток: 2 місце – Краснова Дар'я; 3 місце – Ладоніна Софія.
Індивідуальні виступи хлопчиків: 1 місце – Васильєв Артем.
Змішані пари: 2 місце – Васильєв Артем, Ладоніна Софія.
Тріо: 2 місце – Краснова Дар'я, Ладоніна Софія, Титова Катерина;
3 місце – Токмакова Ганна, Єфімова Тетяна, Григор'єва Каріна.
Група: 2 місце – Краснова Дар'я, Філіппова Марія, Кокшина Дар'я, Токмакова Ганна, Єфімова Тетяна; 3 місце – Васильєв Артем, Лукіна Меланья, Титова Катерина, Григор'єва Каріна, Архіпова Олександра.
Танцювальна гімнастика: 2 місце – Олексієв Артем, Титова Катерина, Лукіна Меланья, Окайкіна Анастасія, Архіпова Олександра, Григор'єва Каріна, Філіппова Марія.

Вікова категорія 15-17 років:
Індивідуальні виступи юнака: 3 місце – Васильєв Микита.
Змішані пари: 2 місце – Васильєв Микита, Єфімова Ксенія.
Група: 3 місце – Єфімова Ксенія, Зайцева Аделіна, Бочкарнікова Ксенія, Жиганова Наталія, Аркадєва Елліна.
Танцювальна гімнастика: 3 місце – Васильєв Микита, Бочкарнікова Ксенія, Єфімова Тетяна, Зайцева Аделіна, Аркадєва Елліна, Жиганова Наталія.

Індивідуальні чоловіки: 1 місце – Германов Олексій.
Змішані пари: 3 місце - Микушкін Артем, Павлова Ганна.
Група: 1 місце – Германов Олексій, Павлова Ганна, Микушкін Артем, Баранова Яна, Гуляївська Софія.